Schody Adam Błażyński

Producent schodów i balustrad

O firmie

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu schodów i balustrad. Wykonujemy schody ażurowe na konstrukcji metalowej z drewnianymi stopniami. Wszystkie projekty przygotowujemy indywidualnie według potrzeb i życzeń Klientów, którzy mogą wybrać kolor, styl i materiały do wykonania konstrukcji.

Firma powstała w 1997 roku. Przez lata nabieraliśmy doświadczenia, poszerzaliśmy fachową wiedzę, powiększaliśmy gamę wzorów i modeli. Nasze projekty wzbogacaliśmy elementami drewnianymi, szklanymi i ze stali nierdzewnej. Dzięki innowacyjnym technologiom i szlachetnym materiałom udało nam się osiągnąć najwyższy poziom wykonania produktów. Obecnie oferujemy najmodniejsze i najlepsze rozwiązania na rynku z zakresu projektowania i wykonywania konstrukcji schodów, balustrad oraz innych elementów ślusarki budowlanej.

Polityka jakości

Na sukces naszych produktów składa się wiele elementów: świetnie wyszkolona kadra, najnowsze programy komputerowe do projektowania, umożliwiające przygotowywanie wizualizacji 3D (np. Compass Software) oraz specjalistyczny park maszynowy. Na każdym etapie zamówienia ściśle współpracujemy z Klientem, dbamy o uzgadnianie wszystkich szczegółów podczas przygotowywania projektu, wykonywania konstrukcji aż po montaż. Mamy świadomość, że każdy z projektów jest indywidualny i niepowtarzalny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić potrzeby i oczekiwania Klientów. Nasza praca to owocne połączenie sprawdzonych, rzemieślniczych praktyk z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Usługi Ślusarskie
Adam Błażyński

23-408 Aleksandrów Drugi 359
k/Biłgoraja

tel. 84 687 51 52
tel. kom. 501 515 842

e-mail: poczta@schody-blazynski.pl

Schody projektujemy za pomocą profesjonalnego oprogramowania firmy Compass Software CAD10

© 2021 Net Partners