Nowoczesne balustrady na schody

Balustrady

Co należy wiedzieć o balustradach na schody?

Jedną z naszych firmowych specjalności jest produkcja barierek na schody i balkony. Wykonujemy ze głównie z metalu lub szkła.

Metalowe balustrady od lat cieszą się dużą popularnością. Tradycyjne wersje z motywami inspirowanymi naturą (na przykład kwiatkami czy listkami) zastępowane są obecnie bardziej prostymi formami. Oferujemy balustrady na schody w różnych wzorach i kolorach. Ograniczają nas wyłącznie życzenia i wyobraźnia naszych klientów oraz … producenci farb. Do najchętniej wybieranych konstrukcji należą:

Niektórzy decydują się na balustrady białe, srebrne lub złote, ale zdecydowanym królem w zakresie koloru jest czarny mat gładki. Świetnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń, dodaje im klasy i charakteru.

Estetyka balustrad odgrywa ogromną rolę. Należy jednak pamiętać, że ich główne zadanie to zapewnienie odpowiedniej ochrony. W celu zachowania bezpieczeństwa balustrady:

Jesteśmy producentem balustrad i poręczy do schodów

Podobną rolę jak balustrady spełniają poręcze schodowe. Sprawiają, że konstrukcja jest bezpieczna, a wchodzenie i schodzenie bardziej pewne. Chronią przez upadkiem i sprawiają, że klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne stają się bardziej funkcjonalne. Zgodnie prawem poręcze mocujemy w odległości minimum 5 cm od ściany i dbamy, aby nie miały ostrych kantów czy niebezpiecznych wykończeń.

Proponujemy poręcze do schodów wewnętrznych i zewnętrznych. Produkujemy je ze stali nierdzewnej klasycznej lub malowanej proszkowo. Jesteśmy w stanie wykonać poręcze w dowolnym kształcie. Dzięki temu łatwo dopasować je do stylu wnętrz. Stalowe poręcze szczególnie pięknie prezentują się na tle cegły, kamienia i betonu. Doskonale łączą się także z drewnem.

Masz pytania? Wypełnij formularz:

Administratorem danych osobowych jest Adam Błażyński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Usługi Ślusarskie Adam Błażyński.
Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

©2023 Schody Błażyński, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners