Proste i kręcone schody na metalowej konstrukcji

Schody

5 rzeczy, które warto wiedzieć o schodach na metalowej konstrukcji

1. Ten typ schodów do niedawna kojarzony był głównie z obiektami przemysłowymi i publicznymi. Obecnie trend mocno zagościł we wnętrzach mieszkalnych. Elegancka, wyrazista konstrukcja doskonale pasuje do domów w różnych stylach.

2. Łączą w sobie dwa naturalne materiały: stal i drewno. Wytrzymała stal nie ulega odkształceniom, mimo upływu czasu. Trwałe jest również drewno, z uwagi na stosowane twarde gatunki - głównie dąb, jesion lub buk. Dzięki temu idealnemu połączeniu schody na konstrukcji metalowej zachowują użyteczność i piękno przez wiele lat.

3. Zajmują mało przestrzeni. Nadają wnętrzom lekkości, świeżości i charakteru. Poza oczywistą funkcją użytkową stanowią także prawdziwą ozdobę, zachwycającą oryginalnością i pięknem.

4. Występują w różnych wariantach. Proponujemy schody na belce centralnej, dwubelkowe, zabiegowe, proste lub kręcone. Model, rodzaj drewna oraz kolor barierki można dopasować do własnego gustu i stylu wnętrza.

5. Są praktyczne, odporne na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto dzięki specjalnej konstrukcji nie skrzypią i są cichsze niż schody tradycyjne.

Rodzaje schodów na konstrukcji stalowej

Produkcja schodów nie ma przed nami tajemnic. Doświadczenie i zaplecze technologiczne pozwalają nam wykonać i zamontować każdy rodzaj schodów na konstrukcji. Jesteśmy producentem schodów kręconych i prostych. W zależności od potrzeb i życzeń wykonujemy praktyczne schody zabiegowe lub komfortowe schody ze spocznikiem. Jako dodatki wystąpić mogą elementy szkła, drewna czy efektowne oświetlenie LED. Produkujemy także eleganckie balustrady i poręcze. Gwarantujemy interesujące rozwiązania dla różnych typów wnętrz.

Ile kosztują schody na konstrukcji metalowej?

W standardowej wycenie uwzględniamy koszt zakupu materiałów oraz montażu niżej wymienionych elementów:

Jeżeli podobają się Ci nasze realizacje – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przyjedziemy na niezobowiązujące spotkanie, zrobimy pomiary i przygotujemy wycenę. Schody na konstrukcji metalowej to z reguły zakup na długie lata. Warto zainwestować w wysokiej jakości materiały – wytrzymałą stal i solidne drewno. My gwarantujemy precyzyjne wykonanie i fachowy montaż.

Masz pytania? Wypełnij formularz:

Administratorem danych osobowych jest Adam Błażyński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Usługi Ślusarskie Adam Błażyński.
Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

©2023 Schody Błażyński, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners